Analiza chemiczna rowerów elektrycznych

Analiza chemiczna rowerów elektrycznych

 

Realizujemy szeroki zakres testów chemicznych gumowych i plastikowych elementów wyposażenia rowerów.

 

Nasi eksperci z akredytowanego Laboratorium Analiz Środowiskowych i Produktowych DEKRA wspierają Państwa w ramach zapewnienia jakości i rozwoju produktu, jak również w zakresie wstępnych kontroli próbek oraz kontroli towarów, w tym wymaganych analiz substancji niebezpiecznych.

 

Szczególnie w przypadku materiałów, które mają długotrwały kontakt ze skórą, bardzo ważna jest ich odpowiednia jakość i trwałość.

 

Oferujemy szeroki zakres testów chemicznych dla materiałów gumowych i plastikowych, takich jak uchwyty i siodełka rowerowe.

 

Wymagania dotyczące PAH zgodnie z dyrektywą REACH dla materiałów mających bezpośredni i długotrwały kontakt ze skórą wymagają szczególnej uwagi w tym zakresie. To samo odnosi się do innych substancji niebezpiecznych, takich jak plastyfikatory lub metale ciężkie.

 

Pedeleki (rowery ze wspomaganiem pedałowania do 25 km/h) podlegają dyrektywie RoHS 2011/65/WE, ponieważ nie wymagają homologacji typu i dlatego muszą spełniać wymagania zawarte w dyrektywie.

 

Jako obiektywny i niezależny dostawca usług laboratoryjnych pomagamy Państwu w doborze odpowiednich wymagań i zapewniamy fachowe doradztwo.

 

Oprócz części rowerowych w naszych laboratoriach testujemy również cały osprzęt rowerowy: odzież, bidony, kaski i akcesoria. Prosimy o kontakt - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Przegląd naszych usług:

  • REACH SVHC i Załącznik 17 (Rozporządzenie WE nr. 1907/2006);
  • Testy PAH;
  • Plastyfikatory;
  • Środki ogniotrwałe;
  • Dyrektywa RoHS 2011/65/EU (w tym UE 2015/863);
  • Barwniki azowe w wyrobach włókienniczych;
  • Trwałość kolorów;
  • Metale ciężkie.

 

Więcej usług dla rowerów elektrycznych »

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dowiedz się więcej o interesujących Cię usługach lub poproś o ofertę...

 

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...