Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.

 

DEKRA członkiem międzynarodowej federacji TIC Council

DEKRA członkiem międzynarodowej federacji TIC Council

02 sty 2019

Kluczowe organizacje w zakresie inspekcji, testów i certyfikacji (ang.  testing, inspection and certification), zrzeszone dotychczas w IFIA and CEOC, powołały do życia międzynarodowa federację TIC Council.

Członkiem Rady jest również DEKRA, którą reprezentuje CEO DEKRA, Stefan Kölbl.

 

Wizja, która przyświecała powołaniu TIC Council, jest stworzenie rozpoznawalnej i cieszącej się zaufaniem na całym świecie organizacji, reprezentującej branżę niezależnych testów, inspekcji i certyfikacji.

Celem działania TIC Council jest promocja najlepszych praktyk i najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa, jakości, zdrowia, etyki i zrównoważonego rozwoju.

 

Eksperci DEKRA wspierali już różne grupy robocze IFIA i CEOC. W ramach TIC Council, wspólnie z 90 firmami i instytucjami branżowymi, będziemy nadal wspierać Państwa w tworzeniu i wykorzystaniu efektywnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i innowacji.

 

Kategoria: Informacje

Kontakt

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce
Filip Wesołowski
T. +48.71.780-47-72
T. +48.661-244-393
@ rzecznik.pl@dekra.com