Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.
Transport

Transport

 

Transport kolejowy, samochodowy, lotniczy, wodny...

 

Przedsiębiorstwa przemysłu motoryzacyjnego, stoczniowego, kolejowego, lotniczego i kosmonautycznego oraz innych sektorów przemysłu transportowego podlegają ciągłej presji ze strony kontrahentów i społeczeństwa. Części i podzespoły muszą cechować się wysoką jakością i wydajnością, zapewniając bezpieczne, funkcjonalne i efektywne ekonomicznie działanie samochodu, pociągu czy statku powietrznego.

DEKRA 90 lat temu rozpoczęła swoją działalność w branży motoryzacyjnej, w kolejnych latach budując doświadczenie także w innych sektorach przemysłu transportowego. Obecnie zarówno firmy Grupy DEKRA, jak i nasi eksperci w Polsce i na świecie, mogą pochwalić się specjalistycznymi uprawnieniami branżowymi, które potwierdzają zaawansowaną wiedzę i rozwiązania technologiczne, wspierające transport na wszystkich etapach działalności.

 

Usługi DEKRA dla branży transportowej:

 

 

Zobacz także:

 

 

 

 

Kontakt

FORMULARZ KONTAKTOWY:

Dowiedz się więcej o interesujących Cię usługach lub poproś o ofertę...

Bezpłatne webinaria!

Porozmawiaj z ekspertami DEKRA o bezpieczeństwie...