Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.
Aktualności

Aktualności

 

Zapraszamy na BEZPŁATNE webinarium nt. monitoringu KOROZJI

DEKRA Polska oraz DEKRA Materials Testing & Inspection zapraszają na webinar poświęcony nowoczesnym trendom w monitoringu korozji w przemyśle.

Uczestniczyliśmy w tegorocznej konferencji Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych

Uczestnicy konferencji mogli odwiedzić firmowe stoisko DEKRA oraz wysłuchać prelekcji tematycznej, wygłoszonej przez Dyrektora ds. Rozwoju i Sprzedaży Usług Technicznych w Grupie DEKRA w Polsce.

DEKRA na Eurocorr 2018 w Krakowie

Prelekcja i stoisko DEKRA na tegorocznej konferencji Eurocorr.

Jak wdrożyć system zarządzania bezpieczeństwem procesowym? (BEZPŁATNE MATERIAŁY)

Dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży usług technicznych Grupy DEKRA w Polsce przedstawia dobre praktyki związane z wdrażaniem systemu zarządzania bezpieczeństwem procesowym w przedsiębiorstwie.

W jaki sposób czytać dane dotyczące incydentów? (BEZPŁATNE WEBINARIUM)

W najbliższy poniedziałek (11 września br. w godz. 20:00-21:00) eksperci DEKRA zapraszają na BEZPŁATNE webinarium „What Your Incident Data Says About Your Pool of Exposure”.

Prezentacja DEKRA na konferencji Eurocorr w Krakowie

„Monitoring korozji zasobów przedsiębiorstw energetycznych, rafinerii, petrochemii – perspektywa IoT”

Guided Wave - nowoczesna metoda skanowania ultradźwiękami (ARTYKUŁ EKSPERCKI)

DEKRA doskonali ofertę badań nad nowoczesnymi technikami badań wykorzystywanych w przemyśle energetycznym. Przeczytaj, na czym dokładnie polega badanie korozji metodą Guided Wave, gdzie najczęściej stosowany jest ten rodzaj badań oraz jak ograniczenia tej techniki wpływają na zasięg badania.

Zdobądź certyfikat Pełnomocnika ds. Zakładowej Kontroli Produkcji

Produkujesz wyroby budowlane? DEKRA zaprasza na wakacyjne szkolenia dla Pełnomocników ds. Zakładowej Kontroli Produkcji.

Uczestniczyliśmy w  XI konferencji Utrzymanie Ruchu i Remonty w Przemyśle Chemicznym

Przedstawiciele DEKRA wzięli udział w kolejnej edycji konferencji naukowo-technicznej Utrzymanie Ruchu i Remonty w Przemyśle Chemicznym, która w tym roku odbyła się w Gdyni.

DEKRA wspólnie z Microsoft, EVERSYS, Wolters KIulwer, HUBB partnerem kursu na IOD

DEKRA została partnerem szkolenia ma Inspektora Ochrony Danych (IOD), zorganizowanego przez kancelarię DZP - Domański Zakrzewski Palinka. Prelegentami będą eksperci z Grupy Luxmed, Allegro, czy Marcedez Benz.

Kontakt

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce
Filip Wesołowski
T. +48.71.780-47-72
T. +48.661-244-393
@ rzecznik.pl@dekra.com