s%2C800%2C800-883228

DEKRA rozszerza zakres usług dla przemysłu w Chinach

20 sty 2020

Poprzez przejęcie firmy ENERTIC Engineering Technical Co. Ltd, DEKRA rozwija portfolio usług dla przemysłu dla klientów z Chin. ENERTIC od ponad dwudziestu lat obecna jest na tamtejszym rynku, gdzie działa m.in. w obszarze inspekcji technicznych i testowania materiałów, przede wszystkim dla przedsiębiorstw z branży energetycznej i górniczej.

 

Dzięki tej akwizycji, DEKRA znacząco zwiększy posiadane możliwości realizacji inspekcji dostawców w Chinach - mówi Stan Zurkiewicz, Wiceprezes Wykonawczy DEKRA na region Azji Południowo-Wschodniej. Stworzy to również dogodne warunki dla dalszej ekspansji DEKRA w tym regionie, ze szczególnym uwzględnieniem rynków rafineryjnego i energetycznego.

 

Cieszymy się, że firma ENERTIC stanie się częścią naszej globalnej sieci inspekcji dostawców, dzięki czemu jeszcze lepiej będziemy mogli obsługiwać naszych międzynarodowych klientów, posiadających zakłady produkcyjne na terenie Chin - mówi Joakim Wikeby, Wiceprezes Wykonawczy, DEKRA Service Division Industrial Inspection.

 

W ostatnich latach DEKRA, poprzez akwizycje i rozwój organiczny, systematycznie rozszerza działalność w zakresie testowania i inspekcji materiałów na całym świecie. Oprócz rynków europejskich (Skandynawia oraz w Europa Południowa i Środkowo-Wschodnia), szczególny nacisk położono na ekspansję w Chinach, Indiach, Afryce Południowej, a także w Ameryce Północnej.

 

 

Kontakt (PTC)

 

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...