Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.

 

Bezpłatne webinarium PSM: Jak badanie pyłów pomaga w określeniu ryzyka spalania wybuchowego i eksplozji?

Bezpłatne webinarium PSM: Jak badanie pyłów pomaga w określeniu ryzyka spalania wybuchowego i eksplozji?

13 wrz 2017

Standard NFPA 652 wymaga od właściciela / operatora obiektu, w którym znajdują się materiały uznane za palne lub wybuchowe, przeprowadzania oceny zagrożenia pyłem (DHA) w celu oceny zagrożenia pożarem, deflagracją i wybuchem oraz przedstawienia zaleceń dotyczących zarządzania tymi zagrożeniami.


Międzynarodowy zespół ekspertów DEKRA przygotowuje webinarium poświęcone skutecznej analizie DHA i zarządzaniu ryzykiem wybuchowym w środowisku łatwopalnych pyłów. Spotkanie pod hasłem „How Can Dust Testing Help You Assess Your Risk of Flash Fire/Explosion” zaplanowane na 4 października br. to kolejne spotkanie z cyklu seminariów internetowych DEKRA z obszaru bezpieczeństwa procesowego.


Podczas webinarium omówione zostaną różne metody analizy DHA. Eksperci DEKRA wyjaśnią m.in., w jaki sposób definiowane jest ryzyko i jak nim zarządzać oraz czym jest wskaźnik wybuchowości Kmax (Kst) i jak go określić wykorzystując testy zapłonu.

ZAREJESTRUJ SIĘ »Udział w webinarium jest bezpłatny. Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Skontaktuj się z polskim ekspertem PSM w DEKRA:
industrial.pl@dekra.com
T. +48.508.032-895
T. +48.797.418-529

 

Zobacz więcej webinariów DEKRA w obszarze bezpieczeństwa procesowego »

 

 

Kategoria: PSM

Kontakt

Ekspert pisze...

Bezpłatne przewodniki eksperckie od DEKRA!

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce
T. +48.71.780-47-72
T. +48.661-244-393
@ rzecznik.pl@dekra.com