Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.

 

Prezentacja DEKRA na konferencji Eurocorr w Krakowie

Prezentacja DEKRA na konferencji Eurocorr w Krakowie

21 sie 2018

W dniach 9-13 września br. w Krakowie odbywać się będzie konferencja Eurocorr 2018 - coroczne wydarzenie organizowane przez European Federation of Corrosion. Na konferencji - dzięki współpracy naszych ekspertów z Holandii i Polski - obecna będzie również DEKRA.

 

W poniedziałek (10 września) o godzinie 11:20, w ramach sekcji tematycznej "Corrosion in refineries and petrochemistry" ("Korozja w rafineriach i branży petrochemicznej"), prelekcję wygłosi p. Maarten Robers z DEKRA Material Inspection & Testing z Utrechtu w Holandii.

 

Temat wystąpienia brzmi: “Corrosion monitoring of connected assets, the Industrial IoT and Analytics perspective” ("Monitoring korozji zasobów przedsiębiorstw energetycznych, rafinerii, petrochemii – perspektywa IoT”). 

 

Zachęcamy do lektury opisu wykładu eksperta DEKRA (w języku angielskim) oraz zapraszamy do ICE Kraków Congress Center na Eurocorr 2018. 

 

Więcej informacji o konferencji Eurocorr 2018

 

 

 

Kontakt

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce
Filip Wesołowski
T. +48.71.780-47-72
T. +48.661-244-393
@ rzecznik.pl@dekra.com