Ta strona może korzystać z plików cookies (tzw. „ciasteczek”). Przeglądając ją, wyrażasz domniemaną zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz je także wyłączyć.     Tak, zgadzam się.  Sprawdź w naszej Polityce Prywatności.

 

Uczestniczyliśmy w 47. Krajowej Konferencji Badań Nieniszczących

Uczestniczyliśmy w 47. Krajowej Konferencji Badań Nieniszczących

25 paź 2018

DEKRA Polska uczestniczyła w 47. Krajowej Konferencji Badań Nieniszczących, która odbyła się w Kołobrzegu w dniach 16 – 18 października 2018 roku.

 

Pierwszego dnia Konferencji eksperci DEKRA wygłosili referat na temat: „Badania kompozytów z zastosowaniem shearography”, w trakcie którego Niklas Persson przedstawił doświadczenia DEKRA z tą metodą w branży lotniczej oraz w przemyśle energetycznym - turbin wiatrowych.

 

Kolejnego dnia Konferencji uczestniczyliśmy w obradach okrągłego stołu, którego tematem wiodącym była „Etyka w badaniach nieniszczących”. Referat wprowadzający pt. „Etyka na rynku badań i inspekcji - ze skandynawskiej perspektywy” przedstawił Jörgen Backersgård.

 

47. Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących obfitowała w wiele ciekawych i bardzo merytorycznych referatów, a dodatkowo wszystko odbywało się w pięknych okolicznościach przyrody, nad polskim morzem.

 

47. Krajowa Konferencja Badań Nieniszczących 

Kategoria: NDT

Kontakt

Kontakt dla mediów

Rzecznik Prasowy Grupy DEKRA w Polsce
Filip Wesołowski
T. +48.71.780-47-72
T. +48.661-244-393
@ rzecznik.pl@dekra.com

 

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...