s%2C800%2C800-52b516

Zmiany dla eksporterów do Chin - BEZPŁATNY WEBINAR

05 lis 2019

Zgodnie z nowymi regulacjami, które wprowadził chiński urząd certyfikacji (CNCA), od dnia 17 października br. niektóre produkty w przemyśle motoryzacyjnym (np. wyroby do wykończenia wnętrz, zamki i mocowania drzwi oraz dachów, niektóre kable i przewody, część wyposażenia audio/wideo) nie podlegają już obowiązkowej certyfikacji CCC.

 

Co w praktyce oznacza to dla producentów i eksporterów komponentów samochodów, które trafiają na rynek chiński? Czy brak obowiązkowej certyfikacji CCC jednoznaczny jest z brakiem wymagań dla eksportowanych do Chin wyrobów? Jakie są nowe wymagania dotyczące eksportu niektórych wyrobów i komponentów do ChRL? Jak w nowej rzeczywistości kształtuje się zakres odpowiedzialności producentów komponentów motoryzacyjnych? 

 

Na te pytania odpowiedzi udzieli Mirosław Hańć, ekspert DEKRA w zakresie badania i certyfikacji wyrobów, podczas bezpłatnego webinaru, na który zapraszamy 26 listopada br. od godziny 10.00.

 

W trakcie webinaru nasz ekspert przybliży też kwestię dobrowolnej certyfikacji CQC jako alternatywy dla CCC.

 

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego » .

 

Uwaga! Uczestnictwo w webinarze może wymagać instalacji bezpłatnego programu Go To Meeting / Go To Webinar (dostępny na komputery i na urządzenia mobilne).

 

 

Kontakt (PTC)

 

Newsletter

Najnowsze informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail...